Svadobný účes – koruna krásy každej nevesty

Svadobné šaty máte vybraté, no stále váhate, ako si ozdobiť váš účes? V svadobný deň sa chcete cítiť naozaj výnimočne a vyzerať dokonalo. A korunkou dokonalého svadobného outfitu by mala byť aj správna ozdoba hlavy tak, aby ladila so šatami a ostatnými doplnkami. Ako sa správne rozhodnúť? Tím reštaurácie HRADNÁ, v ktorej môžete zažiť úžasnú, romantickú svadobnú hostinu s najkrajším výhľadom na naše hlavné mesto, vám predstaví aspoň základné možnosti a trendy.

Výber dokonalých svadobných šiat, ktoré padnú ako uliate, je, samozrejme, základ. K tomu potom patria aj vhodné doplnky. Pred vhodnou ozdobou hlavy si najprv vyberte svadobný účes. Pre mladé nevesty je prvou voľbou klasika – závoj. Pokiaľ nie ste so závojom stotožnené, máte po tridsiatke alebo ste skôr športový typ, samotnou ozdobou hlavy môže byť „len“ dokonalý účes bez ďalších doplnkov alebo s jemnými drobnými ozdôbkami.

Zdá sa vám to príliš obyčajné? Vyberte si z ponuky vlasových ozdôb. Použiť môžete sušené alebo živé kvietky, korálky, sponky, hrebienky. Výnimočnosť a šmrnc vám dodá napr. korunka alebo štrasová čelenka. Sú vaše svadobné šaty v retro štýle? Dajte si na hlavu jemný klobúčik alebo tzv. svadobný fascinátor.

Čokoľvek si vyberiete, dbajte na vhodnú farbu, ktorá bude ladiť so šatami. Odvážnejšie z vás môžu pokojne zvoliť zlatý alebo strieborný variant.

Nezabúdajte na tieto drobné, no podstatné detaily celkového vzhľadu. Vaše šaty môžu pekne zvýrazniť a doplniť. Potrebujete pomoc? Obráťte sa na tím HRADNEJ. Okrem dokonalého miesta na vašu svadobnú hostinu vieme pomôcť aj takýmito detailmi. Sme tu pre vás😊