A bude svadba!

Rozhodli ste sa s partnerom posunúť váž vzťah a spečatiť ho svadbou? Nastáva pre vás obdobie príprav na tento výnimočný deň. Prípravy by mali byť dôkladné a premyslené do detailu☺ Radi vám poradíme, ako tento deň pripraviť pre Vás dvoch a vašich vzácnych hostí čo najlepšie, aby sa stal pre všetkých nezabudnuteľným zážitkom. Čo všetko je dôležité?

Správny dátum

Vyberte si deň, okolo ktorého môžete mať obaja určite pracovné voľno, aby ste mali dostatok času a zvládli všetko bez stresov. Dátum by mal vyhovovať aj rodine a svadobným hosťom. Môžete si vybrať dátum, ktorý je pre Vás dvoch niečím výnimočný.

Miesto pre svadobnú hostinu

Väčšina svadobčanov vyberie miesto hostiny v mieste bydliska, resp. rodiska jedného zo snúbencov. Pokiaľ obaja pochádzajú z rovnakej lokality, je to vždy príjemná výhoda. Myslite aj na presun z obradu na miesto hostiny, aby logistika nebola príliš náročná. Na výber je v súčasnosti množstvo krásnych miest, či už sú to reštaurácie, hotely alebo rôzne spoločenské miestnosti. Výhoda reštaurácie a hotela je, že majú k dispozícii vlastnú kuchyňu, a tak nemusíte riešiť externý catering.

Jedným z takýchto krásnych miest je znovuotvorená kultová reštaurácia HRADNÁ, ktorá sa nachádza v areáli Bratislavského hradu. Výnimočné čarovné miesto s najkrajším výhľadom na hlavné mesto, dostatočnou kapacitou aj pre veľké svadby a vynikajúcou kuchyňou je napríklad len na skok od Dómu Sv. Martina, kde sa svadobné obrady konajú veľmi často. HRADNÁ má krásne interiérové priestory a vonkajšiu terasu, na ktorej sa Vy a Vaši hostia budete cítiť ako v rozprávke a kochať sa pri tom úžasným výhľadom na naše hlavné mesto. Aj fotografie z Vášho pamätného dňa budú z tohto miesta naozaj kúzelné a zachováte si tú najkrajšiu spomienku. Jednou z najdôležitejších častí svadobnej hostiny je, samozrejme, jedlo. Sme presvedčení, že kuchyňa HRADNEJ splní požiadavky a očakávania aj tých najnáročnejších gurmánov😊

Rozpočet

Máte určenú fixnú sumu? Od toho sa odvíja, či plánujete veľkú alebo komornú svadbu, chcete pozvať len najbližších alebo aj vzdialenú rodinu a priateľov. Rozpočet ovplyvní aj to, či si celú udalosť riešite sami alebo si prizvete tím odborníkov – svadobnú agentúru. Rozhodujete aj o tom, či bude svadba jednoduchá, alebo jedinečná a luxusná. Približne polovica peňazí sa zvykne vrátiť v podobe svadobných darov😊

K ďalším položkám patrí napríklad ubytovanie, poplatky za obrad, fotograf, oblečenie, kytica, kultúrny program. Prajeme Vám veľa šťastia v plánovaní a organizovaní Vášho jedinečného dňa a ak sa rozhodnete pre Reštauráciu HRADNÁ, sme tu pre Vás, aby sme Vám pripravili nezabudnuteľnú svadobnú hostinu v našich priestoroch s dych berúcim výhľadom na Bratislavu.