Budete mať u nás v HRADNEJ svadobnú hostinu?

Nesmierne sa tomu tešíme😊 Všetko pre vás dokonalo pripravíme. Aby bol pokoj v rodine😊, pripravte si vopred zasadací poriadok. Nie je to povinné, no v zhone svadobného dňa určite oceníte, ak ho predsa len budete mať.

Samá výhoda

Usadenie vašich hostí pred hostinou bude vďaka tomu prebiehať hladko a rýchlo. Nevznikne chaos a vyhnete sa prípadným nepríjemnostiam. Pomôžete tým aj obsluhujúcemu personálu, ktorý bude vedieť, kam položiť špeciálne jedlá pre ľudí s intoleranciami a taktiež detské porcie.

Niekoľko zásad

Hlavný a najväčší stôl by mal patriť novomanželom a ich rodičom. V tesnej blízkosti by mali mať miesto starí rodičia a krstní rodičia, súrodenci a ďalší najbližší príbuzní. Ostatné stoly sú určené vzdialenejšej rodine, priateľom či kolegom.

Jednotlivé miesta označíme kartičkami s menom hosťa. Kartičky by mali farebne a štýlovo ladiť s celkovou výzdobou stola. Celý zasadací poriadok je dobré mať aj na ozdobnej tabuli pri vchode do miestnosti. Prichádzajúci svadobčania sa tak ľahko zorientujú.

Zasadací poriadok by mali vytvoriť nevesta a ženích spoločne. Len vy sami poznáte svojich hostí. Držíme vám palce a, samozrejme, tím HRADNEJ REŠTAURÁCIE vám pri jeho tvorbe, ako aj pri všetkých záležitostiach od svadobnej výzdoby až po jedinečný catering rád pomôže.