Najdôležitejšie šaty v živote ženy sú tie svadobné

Vyznáte sa v najnovších trendoch šiat, ktoré si žena oblieka v najkrajší deň svojho života? Aj svet svadobných šiat ovládajú trendy módnych návrhárov, ktorých nápady a inovácie potom na svetlo sveta ukážu celebrity a do svojej ponuky prenesú svadobné salóny po celom svete. Mnohé nevesty sa nimi inšpirujú pri svojom výbere, aby vyzerali v svoj veľký deň D nielen krásne., ale aj moderne a štýlovo.

A čo sa páči slovenským nevestám? Posledné roky sa ustupuje od veľkých nepohodlných krinolín, ktoré síce spĺňajú kritérium svadobnej klasiky, no nie sú príliš pohodlné, ak v nich má nevesta stráviť celý náročný deň. Do popredia sa dostávajú jemné, ľahké a pohodlné strihy. Modernou alternatívou pre staršie nevesty sú dokonca overaly alebo elegantné štýlové nohavicové kostýmy.

Každá žena pri skúšaní a správnom poradenstve spozná, keď si oblečie TIE správne šaty, ktoré vystihujú jej osobnosť, povahu, štýl a lahodia jej postave. Určite netreba v tento výnimočný deň príliš experimentovať a meniť sa na niečo, čo nie sme.

Pokiaľ si nevesta nevie vybrať, určite nič nepokazí elegantnou klasikou so správnym šmrncom, teda biele, dlhé, minimalistické, bez okázalého zdobenia a čo je najdôležitejšie, dobre padnúce na postave a vystihujúce jej krivky.

No čo by to bola za svadba s krásnymi šatami, ale bez krásneho priestoru? My pre vás jeden dokonalý svadobný priestor máme – reštaurácia HRADNÁ. Štýlový, historizujúci interiér a veľkorysá terasa s najkrajším výhľadom na mesto, aký si viete predstaviť, určite očarí všetkých svadobných hostí a dodá vašej svadbe ten správny šmrnc a premení ju na udalosť, na ktorú budete s láskou spomínať celý život. Príďte sa o tom presvedčiť☺