Svadobná kniha ako súčasť každej dobrej svadobnej hostiny

Svadobčania, viete o tom, že na vašej svadobnej hostine by nemala chýbať ani svadobná kniha? Patrí k tradičným prvkom svadobného dňa. Svadobčania tak do nej môžu vpísať priania vám, novomanželom. Uchováte si vďaka nej okrem fotografií ďalšiu milú spomienku na tento výnimočný deň. My vám na ňu v našej reštaurácii HRADNÁ, kde môžete zažiť úžasnú svadobnú hostinu spoločne s najkrajším výhľadom na naše hlavné mesto, nájdeme ideálne miesto, aby mali svadobní hostia možnosť kedykoľvek počas dňa vpisovať svoje odkazy.

Klasická svadobná kniha vyzerá ako fotoalbum alebo kronika, existujú však aj iné moderné možnosti, ako a kam môžu svadobní hostia zaznamenať milé odkazy pre nevestu a ženícha.

Zberná nádobka

Milou alternatívou môže byť aj sklenená nádobka s ozdobami. Svadobní hostia môžu písať svoje želania na malé lístočky alebo drobné drevené ozdoby rôznych tvarov a odkazy potom vložiť na pamiatku do nádoby, ktorá sa na záver dňa uzavrie. Nádobu si mladomanželia môžu vystaviť vo svojej domácnosti ako dekoráciu, pri pohľade na ňu sa vždy vynoria príjemné spomienky na ich výnimočný deň☺

Puzzle

Tzv. prázdne puzzle alebo puzzle v tvare srdca je taktiež možnosť, ako uchovať odkazy svadobných hostí. Na každý dielik skladačky môžu hostia vpísať svoj odkaz. Poskladaním puzzle sa dajú všetky odkazy čítať naraz. Puzzle skladačku môžete kedykoľvek rozobrať a opätovne poskladať.

Rámik odkazov

Podobný koncept ako sklenená nádoba je rámik. Na drobné drevené predmety, napr. v tvare srdca, hostia môžu napísať svoje správy, ktoré sa potom ľahko vsunú cez hornú otvorenú časť rámu. Cez predné sklo tak vidno všetky milé odkazy. Rámik si môžete zavesiť na stenu alebo položiť na poličku.