PÁNI, POZNÁTE MOMENTÁLNE TRENDY V SVADOBNÝCH OBLEKOCH?

Plánujete svadbu? Radi vás prevedieme trendmi svadobných odevov pre vás, milí páni☺

Tak ako sa mení móda svadobných šiat pre nevesty, aj pánske svadobné obleky prešli zmenami a podliehajú módnym trendom. Ak nepatríte k odvážnym trendsetterom, čo zachytia každú novinku a doplnia ju do svojho šatníka, vsaďte na tradíciu v kombinácii s modernými prvkami. Najdôležitejšie je, aby ste sa v tento výnimočný deň cítili pohodlne a prirodzene. Predsa len, v svadobnom obleku strávite niekoľko hodín😊

Svadobný odev by mal byť určite buď v podobe obleku, alebo fraku. Dôraz klaďte na správny výber farby, strih a materiál. Nemenej dôležité sú pánske oblekové doplnky. Samotný odev oživia, dotiahnu do detailu a je to, samozrejme, spôsob, ako sa zladiť s nevestou a svadobnou družbou.Momentálnym trendom v doplnkoch sú kravaty s kvetovaným vzorom. Obleku dodajú originalitu a nádych luxusu. Dobrou voľbou sú aj pastelové farby, pokiaľ sú pre vás kvetované vzory príliš odvážne.

V letných mesiacoch môžete pokojne zvoliť odev vo farbách ako modrá, sivá, hnedá, či zelená. Netrúfate si na inú ako čiernu pri obleku? Vyberte si v spomenutých farbách len vestu. Váš odev to pekne oživí. Najväčším hitom sú kárované obleky a doplnky.

Ste veľmi konzervatívny? Vašou voľbou bude potom klasická čierna. Už dávno nie je farbou smútku, je to aj farba luxusu a patrí medzi klasické a stále trendové svadobné farby.

Páni, držíme vám palce pri výbere toho „naj“ obleku. Veríme, že v tento výnimočný deň budete vyzerať dokonalo😊 Potrebujete poradiť? Ak sa rozhodnete pre svadobnú hostinu v kultovej reštaurácii HRADNÁ, náš tím vám poradí a pomôže so všetkými potrebnými položkami, od samotnej prípravy hostiny, výzdoby až po pomoc pri výbere svadobného obleku. Sme tu pre vás!