Aj trendy v svadobných výslužkách prešli zmenami

Prípravy na svadbu znamenajú množstvo „položiek“, ktoré k tomuto významnému životnému kroku patria. Niektoré sú tradičné, niektoré sa k nám dostali za posledné roky zo zahraničia. Svadobný deň je, samozrejme, najdôležitejší pre samotný pár, väčšina dôkladných príprav je však podstatná najmä pre to, aby sa samotní svadobní hostia cítili počas hostiny dobre a tento deň im utkvel v pamäti. Preto je jednou z dôležitých vecí aj výslužka pre svadobčanov.

Aj tá prešla posledné roky zmenami. Po svadobnej hostine odchádzali svadobčania väčšinou s krabičkou svadobných koláčov alebo fľašou vína. Posledné trendy však ponúkajú aj iné, originálne možnosti a výslužka tak môže byť v podobe niečoho, čo si svadobčania môžu ponechať aj dlhšie.

Niektoré svadobné páry volia darčeky šité na mieru alebo volia niečo, čo je vhodné a poteší zvlášť mužov a zvlášť ženy. Pokiaľ je na to priestor, originalita a rozpočet dovolí, tu je pár tipov, aby si vaši svadobčania výnimočný deň ešte dlho pripomínali:

Pamätné fotografie v rámiku

Svadbu a svadobnú hostinu si svadobčania nechávajú zaznamenať profesionálnym fotografom. Moderné technológie dnes umožňujú mať čerstvé fotografie už do pár minút. Darujte svojim hosťom spoločnú fotografiu v rámiku. Budú mať pamiatku na skvelú atmosféru, ktorú si kedykoľvek pripomenú pohľadom na fotografiu.

Drobný šperk poteší dámy aj pánov

Jemný náramok z korálov budú radi nosiť ženy aj muži. Pre dámy zvoľte jemnejšie farby, páni majú radi konzervatívnu čiernu alebo modrú. Je to drobnosť, ktorá ostane naveky. Pekne zabalené v darčekovom balení určite zapôsobí.

Klasika v podobe svadobných pohárov

Poháre na víno s gravírom dátumu, miesta a menami svadobného páru. Nestarnúca klasika, ktorú môžu vaši hostia používať ešte ďalšie roky. Pohárov na víno predsa nikdy nie je dosť.

A čo tak pero?

S menom nevesty a ženícha a dátumom svadby. Takéto pero môžete pripraviť už vopred na svadobné stoly ako doplnok k prestieraniu. Nimi potom môžu písať aj milé odkazy do špeciálnej kroniky svadobného dňa, ktorú necháte kolovať po miestnosti.

Želania tak hostia nielen vyslovia, ale aj napíšu. Podľa toho, aký dar pre svadobčanov vyberiete, zvolíte aj spôsob a čas, kedy ich svojim hosťom odovzdáte. Či už budú súčasťou výzdoby svadobných stolov alebo ich každému odovzdáte osobne pri odchode, kreativite sa medze nekladú.

V našej reštaurácii HRADNÁ vám pri organizovaní každého detailu radi poradíme a pomôžeme. Vymyslíme spoločne aj spôsob, ako sa spomienkové darčeky k vašim hosťom dostanú tým najpríjemnejším spôsobom.